Informace k zahájení nového školního roku 2016/2017

Nový školní rok bude zahájen ve čtvrtek  1. 9. 2016 v 8.00 hodin. Zahájení proběhne společně pro všechny třídy na travnaté ploše mezi budovami ZŠ a MŠ.

Po společném zahájení se žáci přesunou do svých tříd, kde se od třídních učitelů dozvědí informace k novému školnímu roku.

V případě nepříznivého počasí žáci zahájí první školní den v 8.00 hodin ve svých třídách.

První školní denbude vyučování ukončeno v 9.00 hodin, žáci poté odcházejí do školní družiny, nebo domů (nutný písemný souhlas zákonného zástupce - omluvenka).

Školní družinabude otevřena od  6:30 do 16:00 hodin v budově ZŠ.

Stravování ve ŠJ bude poskytnuto pouze přihlášeným žákům.

Program pro 1. třídu

Prvňáčci se zúčastní zahájení nového školního roku společně s ostatními žáky na zahradě školy v 8:00 hod. Poté se i se svými rodiči přesunou do první třídy, kde proběhne slavnostní přivítání a paní třídní učitelka podá informace k organizaci školního roku.

Prvňáčci si vezmou již první den s sebou aktovky a přezůvky.

Rozvrh:

čtvrtek 1. 9.

všechny třídy do 9:00 hodin

pátek 2. 9.

1. třída do 9:50 hodin            (2 vyučovací hodiny)

2. - 5. třída do 11:45 hodin    (4 vyučovací hodiny)

pondělí 5. 9.

1. třída do 10:50 hodin            (3 vyučovací hodiny)

2. - 5. třída podle rozvrhu

úterý 6. 9.

všechny třídy podle rozvrhu

Další dny již dle platného rozvrhu.