Školní výlet 2. - 5. třídy

Ve čtvrtek 16. 6. 2016 vyrazila společně 2. – 5. třída na školní výlet. V 7.15 hodin pro nás přijel autobus, do kterého jsme se všichni posadili a vydali se do Moravské Třebové. Tam jsme navštívili místní muzeum, kde mne nejvíce zaujala mumie egyptské princezny. Druhé místo, které jsme navštívili, byl hrad Bouzov. Absolvovali jsme prohlídku tohoto pohádkového hradu, která se nám moc líbila. A pak už následovala návštěva Javoříčských jeskyní. Viděli jsme plno krásných krápníků, nejvíce se mi líbila osvětlená záclonka. Na památku jsem si koupila pohled. Poté nás čekala cesta domů. Z celého dne jsem byla unavená, ale plná zážitků.

Adéla Šabatová, 5. roč.

Dne 16. června 2016 jela 2. – 5. třída autobusem na školní výlet, a to nejprve do Muzea v Moravské Třebové, pak na hrad Bouzov a nakonec do Javoříčských jeskyní. V Moravské Třebové bylo pro nás nachystáno povídání o egyptské mumii. Potom další cesta směřovala na hrad Bouzov. Tam nás provedly hradem postavy z minulosti a medvěd Ondra, který se chtěl s každým fotit a mazlit. Poté poslední zastávkou byly Javoříčské jeskyně. Po chvíli si nás vyzvedl pán, který nás provedl celými jeskyněmi. Cesta podzemím byla dlouhá. Nakonec jsme vyšli z jeskyně, a další kus cesty jsme mířili k autobusu.  Byl to moc hezký výlet.

Veronika Prekopová, 5. roč.