Volby do školské rady

Vážení rodiče,

podle volebního řádu platného v době konání řádných voleb do školské rady (dne 2. 6. 2021) byla volební účast nižší, než potřebných 50%, proto se budou muset tyto volby znovu opakovat.

Dne 2. 9. 2021, v době od 16:15 – 17:30 h proběhnou na sále obecního úřadu nové řádné volby do školské rady. Volit se budou 2 zástupci zákonných zástupců žáků (kandidátů z řad rodičů).

franck muller replica

Školská rada má funkční období 3 roky a má celkem 6 členů. (2 za zákonné zástupce nezletilých žáků ZŠ, 2 za pedagogické pracovníky ZŠ, 2 jmenované zřizovatelem).

Podle nového volebního řádu již pro platnost voleb není podmínkou výše účasti voličů.

Do 31. 7. 2021 je možné podávat návrhy na kandidáty z řad zákonných zástupců žáků naší školy.

Oznámení o výhlášení voleb do ŠR  ZDE

Formulář - návrh kandidáta  ZDE

Volební řád  ZDE

Jednací řád školské rady  ZDE

Návrhy na kandidáty lze poslat mailem (reditel@zsrudoltice.cz), nebo je vhodit v zalepené obalce do poštovní schránky ZŠ.

Návrhy na kandidáty (i ze svých řad) mohou podávat také zákonní zástupci žáků přijatých do ZŠ od 1. 9. 2021 (prvňáčků i žáků, kteří na naši školu přestupují z jiné školy).

Mgr. Pavel Dvořáček, ředitel školy