Pomoc chudým dětem

Všichni máme spoustu nepotřebných věcí a věciček, neradi se jich vzdáváme, ale když víme, že mohou posloužit dobrému účelu, tak neváháme předat je dál…

Nezisková organizace BINDU, která pomáhá dětem z Indie, Nepálu a Afriky shromažďuje plyšové hračky, které vozí  právě těmto chudým dětem. A protože hodně dětí ze školy už mělo  plyšáčky, se kterými si nehrají, využili jsme této příležitosti a uspořádali sbírku plyšáčků. Ze školy i školky se nakonec shromáždilo na 340 plyšáčků a čtyři obrovské krabice jsme odeslali této neziskové organizaci. Jsme rádi, že nějakému chlapečkovi či nějaké holčičce z velmi chudé rodiny, vykouzlí úsměv na tváři.

Mottem asociace jsou slova Matky Terezy: „Nemusíte konat velké věci – stačí ty malé, konané s velkou láskou.“ Děkujeme všem rodičům a dětem, kteří se do sbírky zapojili.

Mgr. Hana Hrdinová

Fotografie zde.