Dětský maškarní karneval

Letos pořádala Základní škola a mateřská škola Rudoltice Dětský maškarní karneval o něco později než v letech předcházejících. Proběhl za hojné účasti všech návštěvníků první březnovou sobotu dne 1. 3. 2014 na sále Obecního úřadu v Rudolticích. Zasoutěžit o ceny si přišlo 121 masek v doprovodu 134 dospělých. Pro děti byla připravena řada soutěží, her i bohatá tombola. Karnevalem opět provázel moderátor p. Jasanský z České Třebové a s ozvučením pomáhal p. Petr Svoboda. Oběma bychom chtěli touto cestou poděkovat za jejich ochotu a příjemnou atmosféru.

Naše poděkování patří také všem sponzorům za peněžité i věcné dary a všem dobrovolníkům, většinou z řad bývalých žáků školy, kteří nám ochotně pomáhali během karnevalu i po něm.

Mgr. Jana Hejkrlíková