Divadlo JÓJO

V pátek  13.12.2013 nás v naší školce opět navštívilo divadlo JÓJO se zimní pohádkou s názvem „O sněhovém  nadělení". V pohádce  se nám představil medvídek, který nemohl usnout zimním spánkem, a proto se vydal do lesa hledat kamaráda ježečka. Ježek mu nabídl, že si s ním může lehnout  do jeho postýlky, a že společně určitě usnou. Ale neusnuli. Byla jim pořád zima . Napadlo je tedy, že si zacvičí a bude jim pak teplo. Děti si s chutí zacvičily a zazpívaly s nimi. Děti si zazpívaly i písničku  nejen o bleškách, ale i o běžkách a také o vysoké hoře Sněžce, na kterou se medvídek s ježečkem vydali. V horách si zvířátka spolu s dětmi zaházeli sněhovými koulemi a vyzkoušeli, co je to ozvěna. V horách potkali i meluzínu, která zvířátkům darovala běžky, aby se mohli rychleji vrátit domů.  Doma se pak spokojeně zachumlali do svých pelíšků a spali a spali až do jara. Dětem se pohádka velmi líbila a za odměnu dostaly sladkou odměnu.

Učitelka MŠ Alena Prícká