Adventní čas a vánoční vystoupení Motýlků

Na Vánoce se vždycky těšíme. Říká se, že patří především dětem. Chtěli jsme proto, aby si je děti užily se vším všudy a především s kouzlem, které tyto svátky přinášejí. A čím jiným začít, než vůní vánočního stromečku a světýlky, které na něm svítí, když ráno děti přicházejí do školky. Poslouchali jsme vánoční písničky, pohádky, zpívali vánoční koledy a společně se také připravovali

na vánoční vystoupení pro rodiče. Vyráběli jsme také vánoční dárečky a přáníčka. Vánoční čas patří především rodině, a proto je to doba, kdy i my jsme chtěli rodiny dětí pozvat do naší třídy Motýlků.

Ve čtvrtek 22. 12. 2016 nastal ten dlouho očekávaný den, kdy mohly děti ukázat rodičům, co umí. Společně jsme připravili pro rodiče vánoční besídku s písničkami, básničkami, tanečkem a pěknou zimní pohádkou. Rodiče si nenechali ani v předvánočním shonu příjemné odpoledne se svými dětmi ujít a za to jim moc děkujeme. Jejich úsměvy a potlesk byly pro děti tou nejkrásnější pochvalou. Moc nás potěšilo, že se nespěchalo domů, ale společně s dětmi si rodiče i prarodiče ve školce pohráli s novými hračkami, které děti dostaly pod stromeček, a ochutnávali cukrovíčko, které nám připravily hodné maminky, za což jim moc děkujeme.

Všem děkujeme za příjemně strávené odpoledne ve vánoční atmosféře.

Tak a teď už nechme doznít vánoční atmosféru a společně nahlédněme, jak to ve školce vypadalo.

Paní učitelky Alena a Martina