Adventní tvoření v družině 1. 12. 2014

Tak, jako každý rok, se zase těšíme na Vánoce. V pondělí 1. 12. 2014, den po první adventní neděli, jsme si se staršími žáky školní družiny udělali tvořivé odpoledne. Připravili jsme si truhlíky, větvičky, nasušené ovoce, různé přírodniny, mašličky a dali jsme se do práce. Vůně skořice, jablíček a jehličí nám k tomu vytvořila příjemnou předvánoční atmosféru. Zdobili jsme truhlíky pro výzdobu oken na naší škole. Všichni se velice snažili, tvoření se žákům líbilo, vzájemně si pomáhali a radili. Nakonec se děti se svými výtvory mohly vyfotografovat a vy se můžete podívat, jak se jim práce povedla.

Fotky naleznete zde.

Mgr. Petra Beranová, vychovatelka školní družiny.