Berušky v Častolovicích

Ve čtvrtek 19. 5. jely děti z oddělení Berušek na třídní výlet do Častolovic. Přijel pro nás veselý notičkový autobus, který se dětem moc líbil. Vydali jsme se tedy na cestu.

Po dobrodružné cestě jsme si dali svačinku a šli se projít okolo zámku. V minizoo na nás už čekala zvířátka jako koza, lama, páv, poník a mnoho dalších zvířátek. Po legrační procházce se zvířátky jsme si dopřáli i výbornou zmrzlinu, na kterou se děti celý den těšily! Následoval oběd a návštěva dětského hřiště s průlezkami, houpačkami a klouzačkou.

Po celou dobu výletu nám krásně svítilo sluníčko, vše se vydařilo podle plánů.I když cestou domů únavou usnuly všechny děti, myslím si, že jsme si společně užili krásné dopoledne plné pohody a legrace!

Hana Málková, učitelka Berušek