Besídka ke Dni matek 2.třída

Děti druhého ročníku ZŠ Rudoltice si připravily krásný program pro své maminky, babičky a ostatní příbuzné, kterých se sešlo opravdu mnoho. Bylo připraveno občerstvení s kávou, minerálkou nebo čajem, aby hosté mohli během představení uždibovat a cítit se dobře.

Do svého vystoupení daly děti opravdu vše, aby své diváky zaujaly, pobavily a především potěšily. Přednesy básniček, které nejedné mamince vehnaly slzičku dojetí do očí, a písniček doplněné o krásné rekvizity vyráběné dětmi byly dokonalé. Maminky dostaly krásná přání a perníček ve tvaru srdíčka od svých nejmilejších, nechyběla ani kytička.

Na závěr děti zahrály pohádku. Velice si cením jako matka, že paní učitelka zapojila všechny děti, stačila i malinká role zvířátka v kostýmu a udělala nesmírnou radost.

Velké děkuji patří paní učitelce a hlavně dětem, které svojí pílí a chutí vytvořily a předvedly něco, na co budeme jistě všichni dlouho vzpomínat, a zároveň nás natěšily na další vystoupení, které pro nás jistě zase brzy připraví.

Za maminky Jana Stejskalová

Fotografie z akce zde