Besídka u Sluníček

Poslední  školkový prosincový týden jsme si s dětmi zpestřili vánoční besídkou. V úterý 19. 12. 2017 jsme se už všichni nemohli dočkat odpoledne.  Do naší Sluníčkové třídy jsme pozvali maminky, tatínky, babičky, dědečky i sourozence, abychom společně oslavili narození Ježíška.

Na cestu do Betléma nám svítily hvězdičky, které nás chránily a ukazovaly cestu k jesličkám. Přivítat Ježíška, poklonit se a dát mu dárky, přišli také pastýři. Na cestu jim svítila hvězda betlémská, díky níž narozený Ježíšek věděl, kam má donést pro hodné a šikovné děti hned několik dárečků. Celým programem besídky znělo spoustu vánočních koled, říkanek, díky kterým jsme všichni pocítili atmosféru přicházejících Vánoc.

Věříme, že se Vám vánoční příběh o narození Ježíška líbil a že jste s námi prožili příjemné předvánoční odpoledne.

Do nového roku 2018 Vám přejeme spoustu krásných zážitků s dětmi. A brzy na viděnou při některém z dalších setkání.

Blanka Matějková

p. učitelka Sluníček