Canisterapie v MŠ

V pondělí 8. 6 .2015 proběhla na zahradě MŠ ukázka canisterapie. Zavítali k nám dva psí kamarádi, fenka a pejsek dlouhosrsté kolie. Díky těmto dvěma hodným pejskům se děti dozvěděly spoustu informací z psího života: jak a čím pejsky krmit, jak se k nim chovat, aby nám neublížili a také to, co dělat, když se za námi rozběhne cizí pejsek. Děti měly možnost zhlédnout, co všechno pejsek dokáže, mohly se s pejsky pomazlit, krmit je, házet jim aport. Největší odměnou však pro nás bylo to, že jsme si naše psí kamarády mohli pohladit. Program byl pro děti velmi zajímavý, děti si dopoledne s touto nevšední návštěvou velmi užily.

Touto cestou děkujeme paní Stehlíkové, která program pro děti připravila a těšíme se zase příště.

Učitelka MŠ Alena Prícká

fotogalerie zde