Čarodějnický den u Motýlků

„Ježibaby kamarádky, krouží vzduchem tam a zpátky.

Šaty mají od sazí, snad se v letu nesrazí“.

Ve čtvrtek 27. dubna se v naší třídě Motýlků od rána scházeli čarodějové a čarodějnice, aby si užili veselý den. Děti měly krásné převleky, košťata, kouzelnické hůlky a další rekvizity. Nejdříve se čarovalo a nastal taneční rej s písničkami, během kterého si děti užily hodně legrace a smíchu a pak už na děti čekaly úkoly - čarodějné závody, překážková dráha, let na koštěti, házení a jiné. A protože se všem podařilo úkoly splnit, byli odměněni sladkou odměnou.

Čarodějnický den se nám vydařil, přestože nám počasí nepřálo a nemohl se konat na zahradě MŠ. Podle dětských úsměvů lze usoudit, že všichni byli spokojení. Děti si tento netradiční den užily. Děkujeme rodičům, že připravili dětem krásné kostýmy.

Alena Prícká, učitelka Motýlků