Čerti v MŠ 5. 12. 2014

Čertovský den aneb s čerty budou žerty

Nastal čas adventu, čas čekání na Mikuláše s čertem a andělem. V pátek 5. 12. 2014 se všechny děti naší MŠ ze třídy Berušek, Sluníček i Motýlků proměnily v čertíky, čertice a andílky. Také paní učitelky se proměnily v čertice.  Zazpívali jsme si a zatancovali čertovský tanec, kreslili jsme čerty, soutěžili, zahráli jsme si čertovskou honičku a také jsme si zamlsali na dobrůtkách, které pro nás připravila hodná maminka. Nakonec nás navštívil Mikuláš s čertem a andělem a děti jim společně zazpívaly písničky a řekly básničky. Mikuláš všem dětem rozdal balíčky a ti odvážní si šli pro svůj balíček i k čertovi. Čertovský den se všem líbil, práce se nám dařila a všem to v kostýmech moc slušelo. Podívejte se na nás ve fotogalerii.

Alena Prícká, vedoucí učitelka MŠ