Damníkovský trojboj - ZŠ

Tradičně, jako každý školní rok, jsme ve středu 19. září 2018 vyrazili na kolech do Damníkova na atletický trojboj pro nejmladší žactvo. Soutěžilo se ve skoku dalekém, běhu na 60 metrů ze startovních bloků a hodu kriketovým míčkem. Výkony se převáděly na body podle platných atletických tabulek. Zvítězil závodník s nejvyšším počtem dosažených bodů.

Sportovci z naší školy vybojovali  jednu stříbrnou medaili v kategorii dívek 2. a 3. ročník a jednu zlatou medaili v kategorii chlapců 4. a 5. ročník. Všichni závodníci byli odměněni účastnickým diplomem a malou sladkostí. První tři v každé kategorii obdrželi diplom, medaili a drobnou cenu.

Všem sportovcům patří pochvala za sportovní reprezentaci školy a Rudoltic, podané výkony a slušné sportovní chování.