Dětský maškarní karneval 2017

Týden po Rudoltickém masopustu sál Obecního úřadu v Rudolticích opět ožil. V sobotu 4. března 2017, těsně před jarními prázdninami, pořádala Základní škola a mateřská škola Rudoltice tradiční Dětský maškarní karneval, na který zavítalo 120 masek a 135 ostatních malých a velkých návštěvníků.

Během karnevalu byla pro děti připravena řada různých her a soutěží. Nechyběla hudba, tanec a bohatá tombola. Karnevalem opět provázel moderátor p. Jan Jasanský z České Třebové, s hudbou a ozvučením pomáhal p. Petr Svoboda. Oběma bychom chtěli touto cestou poděkovat za jejich ochotu, vstřícnost a pěknou atmosféru.

Naše poděkování patří všem sponzorům, kteří tuto akci podpořili peněžitými i věcnými dary do tomboly, dále p. Chromcové, bývalé zaměstnankyni školy, která vypomohla s přípravou losů, ale také všem dobrovolníkům z řad rodičů a žáků školy, kteří ochotně nabízeli svoji pomoc během karnevalu.

www.yourreplicawatch.com

Za kolektiv zaměstnanců školy Mgr. Jana Hejkrlíková