Divadélko Malé Bo

Dne 26.05.2014, k nám přijelo divadélko Malé Bo. Radek a Šárka z divadla si s námi zahráli na to, jaké to bude ve škole a na co se děti můžou těšit. Zahráli jsme si společně na Červenou Karkulku, pohádku s maňásky a na písmenka. Všechny pohádky dobře dopadly a Ráďa uznal, že to v té škole bude vlastně docela zábava. Nakonec se šli ukázat naši předškoláčci a dostali i malou odměnu.

Pavla Archer

Fotografie zde

Dne 26.05.2014, k nám přijelo divadélko Malé Bo. Radek a Šárka z divadla si s námi zahráli na to, jaké

s maňásky a na písmenka. Všechny pohádky dobře dopadly a Ráďa uznal, že to v té škole bude