Divadlo JOJO - "Palečkovo dobrodružství"

Ve středu 25. 10. 2017 za námi do školky přijelo divadlo JOJO s pohádkou „Palečkovo dobrodružství.“

Protože se chtěl Paleček naučit spoustu nových věcí, rozhodl se, že se vydá do světa. Cestou potkal chudého pocestného, který mu nabídl, aby šel s ním s ním. Po několika dnech došli do strašidelného lesa, kde potkali zlé loupežníky, kteří Palečka unesli. Protože byl malý, chtěli aby pro ně ukradl královský poklad. Paleček byl však chytrý, na loupežníky vyzrál a poklad zachránil.

Děti si při poslechu pohádky mohly i společně zazpívat a zahrát si na „hrkačky“ makovice. Také občas poradily Palečkovi a jeho kamarádům s nějakým problémem a vesele se bavily při vtipných scénkách. Až v závěrečné písničce zjistily, kdo byl vlastně chudý pocestný.

Divadlo se všem moc líbilo a určitě se těšíme na další představení.

Monika Mužíková

učitelka Sluníček