Divadlo Jójo - Perníková chaloupka

V pondělí 20.2.2017 k nám do školky opět zavítalo divadlo JoJo, tentokrát s klasickou pohádkou „Perníková chaloupka“.

Divadlo nás přivítalo malou rozcvičkou a hned poté začal pohádkový příběh. Jeníček s Mařenkou šli do lesa s tatínkem na dříví, a zatímco tatínek pracoval, tak si hráli, dováděli, potkávali různá zvířátka, cvičili s nimi a nakonec se tatínkovi ztratili.

Celý příběh držel známou dějovou linku, kterou divadlo okořenilo vtipem, vtáhnutím dětí do děje formou cvičení, otázek, úkolů tak, aby děti představení vydržely a měly z něj zážitek.

Na závěr jsme se dočkali dobrého konce, setkání Jeníčka a Mařenky s tatínkem. A že měli všichni velkou radost, tak se objímali, a to my ve školce taky!

Děkujeme divadlu JoJo za milé a vtipné představení a těšíme se na příště.

Martina Větrová, učitelka Motýlků