Divadlo JÓJO ve školce 28. 1. 2015

Ve středu 28. 1 .2015 k nám do školky opět zavítalo naše cestovní, interaktivní divadlo se svou pohádkou, tentokrát pod názvem "Pohádka o nezbedných kůzlátkách“. Pohádkou nás provázeli maňásci a kostýmy různých pohádkových bytostí. Děti byly nenásilnou formou vtahovány do děje, zapojovaly se do samotné pohádky a byly její součástí. Měly tak možnost ztotožnit se a prožívat stejný příběh jako hlavní hrdinové, kůzlátka. Děti se dozvěděly, co se stalo, když vlk klepal na vrátka a ona otevřela, co se pak nakonec stalo s vlkem a jak byl potrestaný. Prostřednictvím pohádky se děti nenásilnou formou učily např. hezkému chování ke kamarádům, zvířátkům i věcem, ale také co by se mohlo stát, když by byly neposlušné.

Pohádka byla plná vtipu, humoru a hezkých písniček. Moc se nám líbila a už se těšíme na jarní divadelní představení.

Fotky naleznete zde.                                              Alena Prícká, vedoucí učitelka MŠ