Divadlo JÓJO ve školce 7. 10. 2014

V úterý 7. 10. 2014 nás do mateřské školy přijelo navštívit divadlo JÓJO a přivezlo s sebou představení s názvem „Pohádka ze psí boudy“. Děti netrpělivě vyčkávaly začátek pohádky        a dočkaly se opravdu zajímavých scének. Pohádkou děti provázel pes Bard, který kouzlil dětem na tvářích úsměvy. Děti byly vtáhnuty do děje pohádky - spolu s „Bardem" si zazpívaly a zahrály si i na hudební nástroje. Písničky byly doplněné o hru na harmoniku, například Když jsem já sloužil, Skákal pes nebo Bejvávalo dobře. Děti si procvičily nejen zpívání, ale také hlasy zvířátek, tleskání, pleskání a tak podobně.  Na konci čekala děti sladká odměna. Těšíme se na další návštěvu, až za námi divadélko opět přijede s další pohádkou. Fotky naleznete zde.

Učitelka MŠ Mgr. Lucie Skalická

Foto Hana Málková