Drakiáda

V neděli  23.9. 2018  proběhl na místním  fotbalovém hřišti další ročník Drakiády, kterou již tradičně pořádala naše škola. Opět se soutěžilo  ve třech disciplínách: nejvýše létající drak, nejzajímavější rudoltický drak a nejlepší dětský drakvodič. Počasí sice od rána hrozilo dešťovými přeháňkami, ale nakonec jsme vše stihli ještě před jejich příchodem.  Porota měla při stanovování vítězů jednotlivých kategorii opět velmi těžké rozhodování, ale vše se zvládlo... Vítězové obdrželi pěkné ceny a diplom. Za první místo pak dort. Sladkost, barevný balónek a spoustu zážitků si domů odnesli i všichni ostatní.

Děkuji paním učitelkám z naší MŠ i ZŠ za účast na akci a TJ Sokolu Rudoltice za možnost využit jejich areál a jeho zázemí.

Pavel dvořáček, ředitel školy

Děkujeme autorům fotografii V. Provazníkovi a Z. Lédlové.

Fotografie zde