Informace k plaveckému výcvíku MŠ

Vážení rodiče,

5. 1. 2016 se pojede na první plavání.

Každé úterý se budeme všichni scházet ve třídě Sluníček, kde si předškoláky odvedeme k autobusu a mladší děti zůstanou ve třídě Sluníček do doby, než se děti vrátí z plavání. Poté si je paní učitelky odvedou zpět do třídy Motýlků. Nezapomeňte dát dětem, které zůstanou ve školce přezůvky a tepláčky do třídy (batůžek pro lepší přenášení věcí). Děkujeme.

Pokud víte, že vaše dítě nebude jezdit na plavecký výcvik, nahlaste to hned v pondělí paním učitelkám!

Informace k plaveckému výcviku

Termín:                                    od 5. 1. 2016 do 21. 3. 2016

5. 1., 12. 1., 19. 1., 26. 1., 2. 2., 9. 2., 1. 3., 8. 3.,                                                       15. 3. (vždy v úterý)

21. 3. (pondělí)

Cena:     plavecký výcvik – 400 Kč – (10 lekcí) nutno uhradit do konce ledna 2016

doprava -                              přibližně 400 Kč (bude upřesněno na                                                                           základě vyúčtování dopravce)

nutno uhradit do 15. dubna 2016

Doprava -                                             společně autobusem s žáky ZŠ

Odjezd od školy -                                 7:30 hod., v 7:15 hod. bude autobus nabírat                                                               děti a žáky na Zámečku

(v autobuse bude přítomen pedagog školy)

Návrat zpět do školy -                           kolem 11:00 hod.

S sebou:                                               plavky, osušku, mýdlo, pitíčko, malou                                                                          dobrůtku

Plavecký výcvik probíhá v krytém plaveckém bazénu v České Třebové, vždy od 8:15 do 9:00 hod. Poté následuje svačina a odjezd do Rudoltic. Sleva z ceny plaveckého výcviku nastává až po pěti po sobě jdoucích neúčastí dítěte (zdravotní důvody, které musí být potvrzeno od lékaře).