Informace k zahájení nového školního roku 2015/2016

Nový školní rok bude zahájen v úterý 1. 9. 2015 v 8.00 hodin. Zahájení bude letos společné pro všechny žáky na zahradě mezi budovou ZŠ a MŠ.

Po tomto společném zahájení se žáci přesunou do svých tříd, kde se dovědí další informace o novém školním roce.

První školní den bude vyučování ukončeno v 9.00 hodin, žáci poté odcházejí do školní družiny, nebo domů (nutný písemný souhlas zákonného zástupce). Vzor omluvenky.

Richard Mille Replica

V případě nepříznivého počasí žáci zahájí první školní den v 8.00 hodin ve svých třídách.

Školní družina bude otevřena od  6:30 hodin v budově ZŠ.

Stravování ve ŠJ bude poskytnuto přihlášeným žákům.

Program pro 1. třídu

Prvňáčci se zúčastní zahájení nového školního roku společně s ostatními žáky na zahradě školy v 8:00 hod. Poté přejdou i se svými rodiči do první třídy, kde proběhne přivítání a paní třídní učitelka podá informace k organizaci školního roku.

Prvňáčci si vezmou již první den s sebou aktovky a přezůvky.

Program pro 1. týden

úterý     1. 9. – všechny třídy do 9:00 hodin

středa   2. 9. – 1. třída do 9:50 hodin (2 vyučovací hodiny)

2. - 5. třída do 11:45 hodin (4 vyučovací hodiny)