Jarní dílny v ZŠ

Dne 3. 4. 2017 proběhly tradiční jarní dílny. Po slavnostním zahájení – pásmu básniček, říkadel a písniček se děti po skupinkách, pojmenovaných podle jarních květin,  přemístily

Hermes Replica Handbags

„do dílniček“. V každé třídě byly připraveny dvě. Ve čtvrté třídě žáci zdobili vajíčka dvěma technikami. Ve třetí třídě vyráběli zápichy do květináčů – čápy a ovečky, ve druhé zdobili perníčky a tvořili z proutí, v první třídě naaranžovali věneček a dřevěný kolíček přetvořili

na roztomilého zajíčka.

Co čekalo na děti v páté třídě? Díky  maminkám, babičkám a dalším blízkým lidem, kteří

si uvědomili, že kdo pracuje, potřebuje se posilnit......tak bohatá hostina. Různé druhy moučníků, domácího cukroví, zákusků, jednohubek, slaných šneků i chlebíčků, ba dokonce okurka a hroznové víno.  Moc děkujeme.

Bohužel se díky dešti nemohli žáci proběhnout po občerstvení na školní zahradě, ale nikomu to nakonec nevadilo.

Děkujeme všem, kteří pomáhali v dílnách a  přispěli tak  k plynulému průběhu této akce.

Všechny výrobky z jarních dílen si můžete prohlédnout  na Velikonoční výstavě na sále obecního úřadu 8. - 9. 4. 2017.  Na Velikonoce si je děti odnesou domů.

Mgr. Olga Skalická

učitelka ZŠ