Listopad u Motýlků

Čas rychle utíká a nadešel nám listopad. Na první týden v listopadu byla pro děti z celé školky připravena akce s názvem „Slavnost světýlek“, které předcházelo společné tvoření s rodiči, při němž si děti z Motýlků spolu s rodiči vyrobily krásné podzimní světýlko.

Podkovičky cinkají, koníček pádí a za jezdcem vlaje bílý plášť. Kdo to asi je? No přece Martin! Letos sice nepřijel na bílém koni, ale i přesto nám připomněl, že se zima již blíží. Podzim byl krásný a advent pomalu klepe na dveře. S dětmi jsme si začali zdobit třídu a připravovat se na advent, učíme se zimní a vánoční písničky a básničky.  Už teď se všichni těšíme na návštěvu Mikuláše a čerta a také na veselé čertovské řádění. Všem rodičům moc děkujeme za spolupráci.

Učitelka MŠ Alena Prícká