Loučení s předškoláky ze třídy Sluníček a Motýlků

Školní rok se nám pomalu chýlí ke konci a s jeho koncem přišlo i loučení s předškoláky.

Ve čtvrtek odpoledne 23. 6. 2016 jsme se s předškoláky ze třídy Sluníček a Motýlků vydali na jejich poslední výlet na rozloučení se školkou, protože už v září zasednou do školních lavic.

Vláček nás zavezl do Lukové a my jsme pokračovali v cestě po fáborcích až na statek, kde na nás už čekalo překvapení. Na osvěžení po cestě jsme dostali dobrou zmrzlinu, zahráli jsme si „kolo štěstí“, hráli jsme různé hry a soutěže a také se každý mohl povozit na koníkovi, což byl pro děti ten největší zážitek. Odpoledne strašně rychle uteklo a my jsme se museli vydat na zpáteční cestu do školky.

Cestu zpátky jsme zdárně zvládli a ve školce na nás čekalo další překvapení.   Třída byla celá vyzdobená a na stolečcích bylo pro děti připraveno občerstvení, o které se postaraly některé maminky, kterým tímto moc děkujeme. Když se děti občerstvily, bylo připraveno slavnostní rozloučení. Paní učitelky dětem popřály hodně úspěchů ve škole a předaly dárečky na památku. Sluníčka dostala voňavý polštářek ve tvaru sluníčka a Motýlci zase voňavý polštářek ve tvaru motýlka, aby měli památku na svoji třídu. Pak už následovala pro děti zábava v podobě písniček, mohli jsme si zatancovat, pohrát a každý předvedl svojí novou aktovkou. Děti tančily, smály se a řádily a my „dospěláci“ zadržovali slzičky dojetí. Večer se pomalu chýlil ke konci a děti se chystaly do svých postýlek. Aby se jim ve školce dobře usínalo, čekala na ně v televizi pohádka na dobrou noc.

Všem se po příjemně prožitém dni pěkně spinkalo a nikdo z dětí nebrečel.

Tak hodně štěstí školáčci!

Za děti a paní učitelky Alena Prícká, učitelka Motýlků