Lyžařský výcvik pro děti z MŠ

Po velmi kladných a ověřených zkušenostech z minulých let přichází opět nabídka LYŽAŘSKÉHO VÝCVIKU v Čenkovicích.

Výcvik proběhne v lednu 2017, přesný termín bude včas upřesněn. Výuka probíhá každý den od pondělí do pátku, v dopoledních i odpoledních hodinách s přestávkou na oběd a odpočinek dětí.

Ráno se odjíždí autobusem od hlavní budovy MŠ a návrat obvykle před 16. hodinou zpět k MŠ. Přihlásit můžete děti ve věku od 4 let. (obvykle jezdí děti předškolního věku).

Podrobnější informace získáte u paní učitelky Martiny Větrové (Motýlci). Přihlášky jsou k vyzvednutí ve všech třídách MŠ. Odevzdávejte je vyplněné nejpozději do 30.11.2016 spolu s kopií dokladu o zaplacení. Cena výcviku: 2290,-Kč.

Začátkem prosince 2016 proběhne informativní schůzka pro přihlášené přímo s paní Jozovou, spoluorganizátorkou výcviku.

Martina Větrová, DiS., učitelka Motýlků