MŠ - Čertovský den u Sluníček

My se čerta nebojíme, vůbec totiž nezlobíme,….

V naší školce se Čertovský den stává tradicí a nejinak tomu bylo i letos! Ve středu 5.12.2018 přicházely děti do školky převlečeny za čertíky, čertice a andílky. Všichni si hráli, tančili, zpívali a netrpělivě očekávali příchod Mikuláše, čerta a andílka. Po svačince k nám do třídy Sluníček přišel Mikuláš, čert a anděl. Některé děti měli zpočátku slzy na krajíčku, ale protože Mikuláš chválil hodné děti, čert radil a andílek rozdával balíčky s ovocem a sladkostmi, slzičky byly pryč. Zdá se, že naše děti jsou opravdu hodné, neboť čertík si žádné naše dítko neodnesl, naopak děti byly pochváleny Mikulášem za svou šikovnost a hezké básničky. Čertovský den byl pro všechny úžasný a moc jsme si ho užili. Tímto chceme také poděkovat všem maminkám za krásné převleky dětí.

Paní učitelky Sluníček Alena a Monika

Fotogalerii naleznete zde: