Návštěva knihovny a Velikonoční výstavy na obecním úřadě

Krásné a slunečné páteční dopoledne jsme trávili mimo školku. Ještě aby ne! Venku bylo nádherné počasí a navíc je březen – „Měsíc knih“.

Vydali jsme se proto do rudoltické knihovny, kde nás mile přivítala knihovnice, paní Čadová, které tímto velmi děkujeme za hezký program. Společně s krtkem nás provedla knihovnou a pověděla, jak to v takové knihovně chodí. Děti si nakonec mohly i některé knihy prohlédnout a každý si odnesl i malý dáreček. Pro některé děti byla návštěva knihovny obrovským zážitkem!

A aby toho nebylo málo, cestou jsme navštívili velikonoční výstavu na obecním úřadě. Děti si s nadšením prohlédly výrobky našich velmi šikovných občanů a některé těžko odolávaly krásně nazdobeným perníkovým vajíčkům. Děkujeme tedy i tímto paní Kobzové za pozvání a těšíme se na překvapení, které bude na Velikonoční výstavě o víkendu!

Hana Málková, učitelka Berušek

Fotogalerie zde - Berušky, Sluníčka a Motýlci