Nový školní rok zahájen

Za krásného slunečného počasí jsme ve čtvrtek 1. září slavnostně zahájili nový školní rok 2016/2017.

Společné zahájení proběhlo stejně jako v loňském roce na travnaté ploše u budovy základní školy a za přítomnosti pana starosty Mgr. Ivo Kolomého a paní místostarostky Jolany Kobzové. Na úvod ředitel školy Mgr. Pavel Dvořáček přivítal žáky i jejich rodiče a předal slovo panu starostovi, který přítomné pozdravil a popřál všem žákům úspěšný školní rok. Poté ředitel školy zhodnotil uplynulý školní rok a podal informace k organizaci vzdělávání, personálnímu obsazení školy i plánům v novém školním roce.

Po společné písničce a focení přešli žáci se svými třídními učitelkami do tříd, kde jim byly podány základní informace k průběhu školního roku a došlo též na sdělování prázdninových dojmů.

Prvňáčky čekalo ještě jedno přivítání, tentokrát v jejich nové a krásně vyzdobené třídě. Za přítomnosti rodičů jim pan starosta předal dárky, které zakoupila obec a pamětní list jako vzpomínku na první školní den. Velký balíček s výtvarnými i učebními potřebami dostali prvňáčci také od školy, tak si své nové školní tašky i batůžky mohli odnášet plné. Potom už vše převzala do rukou paní třídní učitelka Mgr. Jana Hejkrlíková, která měla pro žáčky a jejich rodiče připravené důležité informace k začátku i průběhu školního roku.

Věříme, že první školní den byl pro všechny žáky naší školy spojen s  příjemnými zážitky a přejeme jim v novém školním roce hodně štěstí a školních úspěchů.

swiss replica watches

Třídní učitel