První dny u Motýlků

Léto nám uběhlo jako voda a máme tu září a s ním přišel i nový školní rok. V MŠ čekalo na děti příjemné a vyzdobené prostředí s krásnými hračkami a samozřejmě paní učitelky, které se na děti moc těšily. Všechny děti se do školky vrátily s úsměvem a plny zážitků z prázdnin. Začali jsme tedy vzpomínáním na prázdniny. Děti zjistily, že tu jsou opět jejich kamarádi, kteří se změnili jen v tom, že přes prázdniny trochu povyrostli, a vesele se pustily se do her a práce. V novém prostředí se nám krásně hraje, tvoří, cvičí a pracuje. Moc se nám tu líbí! Každá hračka má své místo ve skřínce nebo polici, takže i úklid je jednodušší.

Ve středu 2. 9. 2015 jsme si udělali společné odpoledne dětí a rodičů s názvem „Mámo, táto, pojď si hrát“. Rodiče si spolu se svými dětmi mohli prohlédnout třídu „Motýlků“, pohrát si s hračkami a strávit, tak příjemné odpoledne.

Fotky z akce i prvních dnů ve školce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Alena Prícká, učitelka MŠ