První dny u Sluníček

Léto nám uběhlo jako voda, prázdniny skončily a vrátka do mateřské školy jsou již otevřená. Venku převzal vládu měsíc Září a s ním začal i nový školní rok. V mateřské škole nás čekalo veliké překvapení. Zjistili jsme, že se patro Sluníček přes prázdniny trochu pozměnilo a my tu spoustu věcí nepoznáváme. Přivítalo nás příjemné a vyzdobené prostředí se spoustou hraček a samozřejmě také na děti čekaly paní učitelky, které se na ně už moc těšily. Všichni jsme se po prázdninách vrátili s úsměvem a se spoustou krásných zážitků.  Děti zjistily, že tu jsou opět jejich kamarádi, kteří přes prázdniny pouze trochu povyrostli. Společně se děti hned pustily do her a práce. V novém prostředí si všichni rádi hrají, tvoří, cvičí, pracují i zpívají.

Blanka Matějková, Monika Mužíková – paní učitelky u Sluníček

Fotografie naleznete zde.