Pyžamová párty 14. 11. 2014

V pátek 14. listopadu 2014 se děti z 1. oddělení školní družiny loučily s praktikantkami Danielou Markovou a Leonou Kopeckou zábavným odpolednem: PYŽAMOVOU PÁRTY. Všichni se převlékli do pyžama a donesli si svůj oblíbený polštářek. Tím se hned na začátku všech soutěží museli trefit do proutěného koše. Poté se děti  rozdělily na družstvo chlapců a družstvo děvčat. Po "POLŠTÁŘOVÉ BITVĚ" , kterou mimochodem vyhrála děvčata, následovalo mnoho dalších pohybových soutěží, např. račí běh, trakaře, sloní běh, skákání s polštářkem mezi koleny,... Nechyběl také veselý tanec s vlastoručně poskládanými večerníčkovskými čepičkami a krátká diskotéka.

Sladkou odměnou  nakonec bylo připravené pohoštění. Indiánky a dětské šampaňské, které dětem koupily praktikantky, a perníčky a sýroví šneci od maminky Honzíka Antla z první třídy. Děkujeme. Fotky naleznete zde.

Vychovatelka 1. oddělení Marcela Krystlová