Rej čarodějnic u Motýlků

V pátek 27.4.2018 jsme  v naší třídě uspořádali REJ ČARODĚJNIC.

Děti se na poslední dubnový pátek velice těšily. Také rodiče měli plné ruce práce s přípravou kostýmů. Tímto děkujeme rodičům, že dětem připravili krásné kostýmy.

Do školky se čarodějnice a čarodějové slétali hned od rána a třída se tak proměnila v třídu  plnou malých čarodějů a čarodějnic s klobouky, šátky, košťaty, kouzelnými hůlkami, pavouky, netopýry a myškami. Nejdříve se všechny čarodějnice a čarodějové představili svými čarodějnými jmény, uspořádali jsme přehlídku kostýmů a rej mohl začít. Děti si mohly vyzkoušet, co všechno čarodějnice musí umět. Vařit čarodějné lektvary, létat na koštěti, čarovat, také jsme tancovali, soutěžili a hráli různé hry. Zkrátka, užili jsme si legraci a každý dostal sladkou odměnu.

Čarodějnický den se nám povedl a děti odcházely domů spokojené, že spolu zažily zase něco hezkého.

Alena Prícká, učitelka Motýlků

Fotografie naleznete zde: