ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY

Školní rok uplynul jako voda a s jeho koncem přišlo i loučení s předškoláky ze třídy Sluníček a Motýlků.

V pátek odpoledne (23. 6.) jsme se s dětmi vydali na Zámeček. Aby to neměly tak jednoduché, musely cestou značenou barevnými fáborky, zodpovědět mnoho zapeklitých otázek, které jim prozradily, kde je poklad ukrytý.
Po náročném výstupu, jsme měli všichni obrovský hlad, tak přišly na řadu buřtíky. Ty jsme si opekli na ohni, který nám připravil velmi ochotný pán.
Pak už děti pospíchaly zpět do školky, protože jim tajenka prozradila, že je poklad ukrytý v lehárně pod polštářem. Ve školce na ně však čekalo ještě jedno překvapení. Třída Motýlků byla celá krásně vyzdobená a na stolcích bylo pro děti připraveno mnoho dobrot, o které se postaraly některé maminky, kterým tímto moc děkujeme. Když děti našly poklad a rozdaly si dárečky, mohly být konečně pasovány na školáky. Paní učitelky jim popřály mnoho úspěchů ve škole a předaly krásná trička se jmény všech kamarádů předškoláků. Pak už následovala pro děti volná zábava. Některé tancovaly, jiné si hrály a některé ochutnávaly dobrůtky od maminek.
Večer se rychle uchýlil ke konci a bylo třeba připravit se na spaní. Aby se dětem lépe usínalo, podívali se v televizi na pohádku.
Po náročném, ale příjemně prožitém dni, se všem dětem spalo moc dobře.

Všechny paní učitelky přejeme školákům hodně štěstí.

Fotografie naleznete zde.