Rozsvěcování vánočního stromu

V tomto krásném předvánočním čase jsme se sešli při příležitosti ROZSVĚCOVÁNÍ VÁNOČNÍHO STROMU. Tentokrát jsme měli i živý betlém a zvířátka Antlů a Macháčků udělala dětem velkou radost. Všichni také ocenili i občerstvení od hasičů. Vlastní program, který měl probíhat před kostelem sv. Petra a Pavla, musel být nakonec kvůli počasí na poslední chvíli přemístěn dovnitř kostela. Školka i škola vystoupila se svým zimním pásmem básní a písní v hudebním doprovodu učitelek. Děti se připravovaly dlouhou dobu a pečlivě, Ježíšek je jistě ocení. Svým krystalickým zpěvem a hrou na housle očaroval posluchače také hostující Mirek Svatoš. Některé koledy si zazpívali s dětmi v kostele všichni společně.

Narození Ježíška nás všechny sjednocuje v našich srdcích, děkujeme všem za toto setkání a přejeme i další příjemný adventní čas, až k té nejkrásnější svaté noci…

Fotografie zde