ŠKOLA PRO BUDOUCNOST- projekt spolufinancovaný EU

Od 1. 8. 2017 v základní i mateřské škole probíhá Projekt ŠKOLA PRO BUDOUCNOST, který je spolufinancován Evropskou unií.
Projekt je zaměřen na následující témata: personální podpora MŠ (chůva), vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ i ZŠ(skrze DVPP), sdílení zkušeností pedagogů v ZŠ, kluby pro žáky v ZŠ, doučování žáků ZŠ a odborná setkávání s rodiči žáků v MŠ i ZŠ.

Projekt bude probíhat následující dva roky a umožní nejen velmi rozsáhlé vzdělávání pedagogů v oblastech logopedie, inkluze či specifik vdělávání dvouletých dětí, také nově pozici chůvy pro pomoc nejmladšími dětmi.

ZŠ nabídne již od září pravidelný čtenářský klub, klub deskových her i doučování žáků. A to vše zdarma, z prostředků MŠMT a EU.

Věříme, že tyto aktivity pomohou ještě více zlepšit odbornost pedagogů i podmínky výchovy a vzdělávání dětí i žáků naší školy.