Školní výlet prvňáčků

Náš úplně první školní výlet v životě se uskutečnil 6. června a museli jsme si ráno trochu přivstat, protože vlak nečeká! Sice nás trochu pozlobily mraky a deštík cestou na nádraží, ale my jsme si objednali sluníčko, tak se nebylo čeho bát. Při čekání na autobus do Přívratu jsme si v České Třebové prohlédli moderní dopravní terminál a učili se orientovat v nádražní, hale. Poznávali jsme piktogramy a vyhledávali, kam by nás který vlak a autobus zavezl.

No - a to je právě to: my už si zvládneme všechny informace krásně přečíst! V autobuse umíme krásně pozdravit, připnout si bezpečnostní pás a slušně se chovat. Po pár minutách jízdy jsme se ocitli v krásné přírodě a šlapali Přívratem směr PINGUin park - ten pravý ráj pro děti. Slunečné dopoledne jsme si užili naplno a nenechali zahálet šlapací auta,

bungee trampolínu, kobylku Perlu, lukostřelbu, ohniště s vuřtíky, trampolínky, vodní hrátky, legrační přírodní telefon, pískoviště, lanovku, průlezky, fotbalové hřiště ani fajn občerstvení. Výlet jsme si moc užili a posíláme pozdrav a poděkování za milé přijetí v PINGUin parku rodině Menclíkových z Přívratu!

Mgr. Jarmila Nováčková, tř. učitelka 1. třídy