Školská rada opět kompletní

Na základě výsledků doplňkových voleb, které proběhly 23. 10. 2015 a 18. 11. 2015 se novými členy školské rady staly paní učitelka Mgr. Jarmila Nováčková (za pedagogické pracovníky školy) a paní Jana Řehořová (za zákonné zástupce nezletilých žáků).

Nově zvoleným členkám školské rady blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů.

Protokoly o výsledcích těchto voleb naleznete v rubrice ŠKOLSKÁ RADA.

Školská rada opět kompletní

Na základě doplňovacích voleb, které proběhly 23. 10. 2015 a 18. 11. 2015 se novými členy školské rady staly paní učitelka Mgr. Jarmila Nováčková (za pedagogické pracovníky školy) a paní Jana Řehořová(za zákonné zástupce nezletilých žáků).

Protokoly o výsledcích těchto voleb naleznete v rubrice ŠKOLSKÁ RADA

Protokoly o výsledcích těchto voleb naleznete v rubrice ŠKOLSKÁ RADA