Sportovní den 15. října 2014

Sportovní den v základní škole

Třetí říjnová středa byla pro celou základní školu dnem sportovním. Školáci vyměnili aktovky za batůžky a vykročili za sportem, pěší turistikou, ale také za krásami podzimní přírody do okolí lanškrounských rybníků.

Největší sportovci naší školy si poměřili své síly v Běhu do lanškrounské sjezdovky, ostatní děti naší školy jim fandily. Všichni naši sportovci (Dominik Kuběnka, Filip Kollert, Patrik Kubát, Nela Zvoníčková, Jakub Minář, Adam Rotter, Vladimír Langšádl, Jakub Tejkl, Monika Janů, Klára Kačmariková, Radek Lichtenberk, Pavel Šindela, Lukáš Vlk, Michaela Kindlová) zdolali náročný terén do vrchu, a to s velkým nadšením a nasazením svých sil.

Všem sportovcům patří pochvala. Blahopřejeme a přejeme mnoho zdaru v příštím závodu.

Mgr. Jana Hejkrlíková

Fotky naleznete zde.