Vánoční besídka Berušek

Pečení cukroví s maminkami, babičkami, tetičkami,… jsme zvládli na jedničku, takže už nám zbývalo dopilovat program na besídku, která se konala 20. 12. 2016.

Maličko nám program komplikovaly různé virózy, kdy se děti neustále střídaly, ale i tak jsme vše zvládly a my jsme s paní učitelkou Kájou na děti velice pyšné, protože i ti nejmenší špuntíci pěkně tancovali, zpívali a hráli. Většinou se stávalo, že hned při příchodu rodičů se k nám již nevrátili a tak řada účinkujících řídla. Letos to tak nebylo.

Besídku jsme pojali trochu netradičně. Rodiče či prarodiče si mohli připomenout „PRVNÍ DEN VE ŠKOLCE“. Děti za pomoci básní, písní, tanečků a pohádek provedly rodiče právě tímto první dnem. Jelikož nám Ježíšek nadělil i dárečky, tak i pro něj jsme si na závěr připravili básničku a písničku jako poděkování.

Všechny děti zářily a myslím, že rodiče mohou být pyšní na své malé poklady.

Dana Frebortová, učitelka MŠ