Vánoční koncert

ve středu 7. prosince se v kostele sv. Petra a Pavla uskutečnil tradiční Vánoční koncert, na kterém vystoupily děti z naší mateřské i základní školy. Před vstupem do kostela mohli návštěvníci shlédnout živý Betlém, včetně oveček, které zapůjčil pan Antl. Vlastní program koncertu byl sestaven z pásma básniček a písní s vánoční a zimní tematikou s hudebním doprovodem.  Jako host vystoupil Mirek Svatoš, který nejen zazpíval, ale jednu skladbu zahrál i na housle. Závěrečnou tečkou programu byla koleda, kterou jsme si zazpívali všichni společně. Po celou dobu koncertu bylo pro návštěvníky připraveno dobrovolnými hasiči teplé občerstvení. Při odchodu z kostela žáci 5. třídy předali každému návštěvníkovi malou pozornost.

Věříme, že se koncert všem návštěvníkům líbil a přispěl k pohodové předvánoční atmosféře.

Všem, kteří se na organizaci akce podíleli, velmi děkujeme!

Fotografie zde

rolex replica