Vánoční tvoření s rodiči a dětmi ve třídě Berušek

Úterní odpoledne bylo jak stvořené k tomu, abychom si s dětmi i rodiči něco pěkného vyrobili. Vánoce se blíží a každý určitě přemýšlí, jak a čím letos nazdobit větvičky ve váze, věnečky na dveře nebo si jen tak doma pohrát se svým dítkem a něco pěkného si u toho vyrobit, když nám za okny prší.

My jsme si připravili rovnou tři výrobky. U jednoho stolečku si děti s pomocí rodičů mohly vyrobit věnečky na dveře z odličovacích tamponů, u dalšího vánoční ozdoby „baňky“ za použití ubrouskové techniky a největší úspěch mělo vykrajování vánočních ozdob do samotvrdnoucí hmoty. S touto hmotou jsme si hráli další dva dny a děti to moc bavilo.

Děkujeme všem, kdo si k nám přišel něco pěkného vyrobit a budeme se těšit zase příště.

Dana Frebortová, učitelka Berušek