Vítání občánků

V neděli 25. září se konalo na sále místního kulturního domu v Rudolticích vítání nově narozených občánků Rudoltic, celkem bylo přivítáno 9 děvčátek a 5 chlapečků.

Malé občánky, rodiče i ostatní hosty přivítaly děti z naší základní školy svým hudebním vystoupením za doprovodu paní učitelky Pardubické. Polovinu učinkujících dětí tvořili noví prvňáčci, vystupovali však stejně profesionálně jako jejich starší zkušenější spolužáci.  Zazpíval také bývalý žák naší školy Miroslav Svatoš za kytarového doprovodu pana Hostimila Tomáška. Všem učinkujícím patří poděkování za jejich vystoupení.

Poté přivítal nové občánky a rodiče starosta pan Ivo Kolomý, popřál všem pevné zdraví a spokojený život plný lásky a štěstí. Maminkám předal malou kytičku a každému novému občánkovi finanční obnos ve výši 5000,- Kč. Rodiče se zapsali do pamětní knihy a každé miminko obdrželo na památku malý věcný dárek.

Všem novým občánkům i jejich rodičům přejeme pevné zdraví a hodně lásky, v životě také štěstí a spokojenost.