Výchovně zábavný program – Zpívánky (30. 10. 2014)

Ve čtvrtek 30. října se naše děti zúčastnily v sále obecního úřadu výchovně zábavného programu, který nesl název Zpívánky. Jak již název napovídá, jednalo se o program, ve kterém děti především zpívaly a prohlubovaly si své znalosti z hudební teorie. Například jsme si zopakovali, jak dělíme hudební nástroje a za pomoci pantomimy jsme si vyzkoušeli, jak se na dané nástroje hraje. Celý program byl podložen spoustou krásných lidových písní, které naše děti většinou znaly, a proto si s chutí tyto písně zazpívaly. Do celého programu se s chutí zapojily všechny děti, ale i paní učitelky.  Všichni jsme si tímto programem zpříjemnili pochmurné podzimní dopoledne. Fotky naleznete zde.

Učitelka MŠ Iveta Slaninková