Výlet do kina v Lanškrouně (Motýlci + Sluníčka)

Letos jsme Den dětí v naší školce oslavili trochu netradičně. S dětmi ze třídy Motýlků a Sluníček jsme se vydali do kina v Lanškrouně na animovaný film s názvem „Šmoulové: Zapomenutá vesnice“. Nejprve jsme se pěkně prošli cestou na Zámeček u Lanškrouna, kde jsme se posilnili a pak jsme pokračovali v cestě do Lanškrouna. V kině jsme si dali ještě nějakou tu dobrůtku a už mohla začít pohádka. Děti se už moc těšily. Na zpáteční cestu do školky jsme jeli autobusem. Výlet do kina se vydařil a děti byly spokojené. Unavení, ale spokojeni jsme se vrátili do školky, kde na nás čekal dobrý oběd a naše postýlky!

Za kolektiv MŠ Alena Prícká