Další "domácí úkol"

Společný "domácí úkol" rodičů a dětí pro roční období zimy, času adventu a Vánoc.

Vážení rodiče,

opět jsme pro Vás připravili následující dobrovolný „domácí úkol“. Už se nám zase blíží ten krásný předvánoční zimní čas. Za okny tma, sychravo, prší či mží, prostě počasí zrovna nezve k procházkám venku. A tak možná přemýšlíte, jak strávit volný čas, zabavit své děti a třeba si i vyrobit něco hezkého. Zkuste dětem věnovat trochu svého času a vyrobte něco zimního nebo vánočního a Vašimi výrobky si zase navodíme krásnou zimní a vánoční atmosféru ve školce.

Předejte si vánoční radostnou náladu a trochou vánočního štěstí.

Děkujeme, a už teď se těšíme.

Kolektiv MŠ