ZŠ - Volby do školské rady

21. 11. 2018 se v době konání třídních schůzek uskuteční volby do školské rady základní školy.

Jedná se o doplňkové volby, ve  kterých bude volen jeden zástupce z řad zákonných zástupců nezletilých žáků školy do konce volebního období, které končí na podzim roku 2020.

Do 9. 11. 2018 mohou zákonní zástupci žáků školy navrhnout ze svých řad kandidáty na uvolněné místo ve školské radě. replica handbags

Navržení kandidáti budou vedením školy osloveni a v případě jejich souhlasu s nominací jim bude umožněno kandidovat ve volbách do školské rady.

Zákonní zástupci žáků mohou jako kandidáta do voleb navrhnout sebe nebo jiného zákonného zástupce.

Formuláře, které budou sloužit k návrhu kandidátů budou zákonným zástupcům předány po žácích. Budou také k dispozici u třídních učitelů a u vedení školy a také na webu školy.

Vyplněné formuláře s návrhem kandidátů bude možné předat třídním učitelům, vhodit do poštovní schránky školy, či do schránky důvěry v přízemí ZŠ.

Oznámení o konnání voleb do školské rady naleznete zde

Formulář pro návrh kandidáta naleznete zde

Aktuální složení školské rady na období 2017 - 2020

Zástupci zřizovatele:

• Mgr. Romana Urbanová
  • Jolana Kobzová

Zástupci zákonných zástupců nezletilých žáků:

• Ing. Šárka Nováková

Zástupci pedagogických zaměstnanců školy:

• Mgr. Jana Hejkrlíková
  • Marcela Krystlová, DiS