Vánoční besídka u Berušek

V úterý  17.12.2013 jsme se sešli ve třídě  Berušek  na „ Vánoční besídce „ pro rodiče. Vystoupení dětí v podobě zimních a vánočních básniček, písniček a tanečků navodilo příjemnou předvánoční  atmosféru. Na závěr svého vystoupení rozdaly děti svým rodičům dárečky, které pro ně z lásky vyrobily. Následovalo společné rozbalování dárečků, které jsme dostali pod stromeček. To bylo rozzářených očí a radosti nad novými hračkami. Také jsme si pochutnali na cukroví. Děti si pohrály, rodiče se příjemně naladili na vánoční atmosféru a všichni jsme domů odcházeli plni příjemných dojmů.

Všem našim dětem a jejich rodičům přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně štěstí a zdraví do nového roku. Těšíme se opět na příjemné chvíle s Vámi.

Učitelka MŠ Alena Prícka